1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Phone: +36 1 414 0741

Budapest XV. kerületi áruházba keresünk női és férfi munkatársakat takarítói munkakörbe, főállásba.
Jó csapat, és kiemelt bérezés. Jelentkezz még ma!

Munkaidő:

  • Délelőtt: 6:00 - 14:30-ig
  • Délután: 11:30 - 20:00-ig
  • Péntek, Szombat: 12:30 - 21:00-ig

Bérezés:

  • Nettó: 110.000,- Forint

 Feladatok:

  • az áruház külső és belső rendbetétele
  • vásárlótér tisztántartása
  • mosdók, mellékhelyiségek tisztántartása, higiéniai termékek feltöltése
  • lépcsőházak, raktárak előtti területek rendbentartása
  • ételudvar tisztántartása
  • a vásárlóközönség zavartalan napi életéhez alkalmazkodva

           Gépi takarítás belső- és külső terek tisztántartására. (kizárólag Férfi munkavállalók részére)

  • havi 16 - 17 munkanap időkeretes elszámolással
  • REGGELTŐL - ESTIG 12 órás beosztás

           VAGY

  • 6:00 - 18:00

          VAGY

  • 6:00 - 14:30

Elvárásaink:

  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • önálló munkavégzés
  • önmagára, megjelenésére kifejezetten igényes munkavállaló
  • gépi takarításban szerzett ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • jó csapat
  • fizetett szabadság
  • stabil vállalati háttér és piaci pozíció

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz megküldésével az JLIB_HTML_CLOAKING címre vagy a 06 70 637 3992-es telefonszámon, vagy az alábbi űrlap kitöltésével.
Kérem adja meg a nevét(*)
Invalid Input

Telefonszám(*)

E-mail cím(*)

Milyen munkakörbe jelentkezik(*)

Lakcíme(*)

Önéletrajz(*)

Motivációs levél

Ellenőrzőkód