1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Phone: +36 1 414 0741

Cégünk bővülő profilja miatt új munkatársat keresünk pénzügyi asszisztens pozícióra 8 órás (8,00-16,00) álláshelyre.

Cégünk bővülő profilja miatt új munkatársat keresünk pénzügyi asszisztens pozícióra 8 órás (8,00-16,00) álláshelyre.

Egy olyan személy jelentkezését várjuk, aki kiemelten kulturáltan tudja felvenni a megrendelőkkel a kapcsolatot. Tisztában van vele, hogy a velük való megfelelő kapcsolattartás miatt tudunk folyamatosan fejlődni.

Másrészről teljesen magától értetődő legyen számára, hogy a munkaterületen kint lévő dolgozók nélkül hiába is lenne minden megrendelés, nem tudnánk teljesíteni nélkülük, így megfelelő türelemmel és kedvességgel foglalkozik minden egyes felmerülő kérésük felé.

Ha ezek a képességek már megvannak, akkor már csak az alábbi elvárásainknak vannak felé:

Elvárás:

minimum középfokú gazdasági végzettség

MS office önálló használata

határidők pontos betartása, precizitás

tiszta, türelmes kommunikációs készség

rugalmasság, ha azonnali feladatmegoldás van

energikusság, terhelhetőség, szuper jó munkabírás

kedves, segítőkész, empatikus természet

önállóan és csapatban is jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

biztos munkahely egy 20 éve a piacon lévő cégnél

fejlődési, tanulási lehetőség a jobb munkavégzéshez

érdekes, összetett munka

változatos feladatok

jó hangulatú, motivált kollegák

bejelentett álláshely

fizetett szabadság

Munkavégzés helye:

Budapest, 16. kerület

Kérjük a jelentkezéshez fényképes önéletrajz csatolását megküldeni az JLIB_HTML_CLOAKING címre fizetési igény megjelölésével.