1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Phone: +36 1 414 0741

Budapest III. kerületi áruházba keresünk takarító csapatunkba munkatársakat.

Segítőkész, takarítási feladatok iránt elkötelezett személyek jelentkezését várjuk.

Kiemelt bérezés! Jelentkezz még ma!

Munkaidő:

  • Maximum 15 munkanap
  • H-SZ (8-20 óráig) vagy napi 6 óra (8-14-ig vagy 14-20-ig) - időkeretes elszámolás
  • 2 nap munka / 2 nap pihenő
  • V (9-18 óráig)

Bérezés:

  • Nettó 130.000,- forint / 8 órás
  • Nettó   65.000,- forint / 6 órás

Feladatok:

  • kézi és gépi takarítás (női munkaerő is tudja kezelni a gépeket)
  • áruházon belüli bevásárló rész, raktár helység, női-férfi mellék helységek, teakonyhák takarítása egyaránt- feladatlista szerint
  • papír és szemetes kosarak ürítése

Elvárásaink:

  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • önálló munkavégzés
  • önmagára, megjelenésére kifejezetten igényes munkavállaló

Előnyt jelent-de nem feltétel- áruházi takarításban szerzett tapasztalat, jó kommunikációs készség.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz megküldésével az JLIB_HTML_CLOAKING címre vagy a 06 70 637 3992-es telefonszámon, vagy az alábbi űrlap kitöltésével.
Kérem adja meg a nevét(*)
Invalid Input

Telefonszám(*)

E-mail cím(*)

Milyen munkakörbe jelentkezik(*)

Lakcíme(*)

Önéletrajz(*)

Motivációs levél

Ellenőrzőkód