1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Telefon: +36 1 414 0741

Budapest XV. kerületébebe keresünk áruházi takarítókat, napi 8 órában, kézi és gépi takarításra.
Kiemelt bérezés, vidám csapat. Jelentkezz most!

Munkaidő:

-          napi 8 óra

Bérezés:

- Nettó 90.000,- forinttól

Feladatok:

-          kézi és gépi takarítás (női munkaerő is tudja kezelni a gépeket)

-          pipere takarítás

Elvárásaink:

-          bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

-          önálló munkavégzés

-          önmagára, megjelenésére kifejezetten igényes munkavállaló

Kérem adja meg a nevét(*)
Invalid Input

Telefonszám(*)

E-mail cím(*)

Milyen munkakörbe jelentkezik(*)

Lakcíme(*)

Önéletrajz(*)

Motivációs levél

(Nem kötelező)

Ellenőrzőkód