1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Telefon: +36 1 414 0741

A Horvát Service Kft. nagy múltú, épülettisztítási folyamatokban kiemelkedő csapatába keresünk, szegedi bevásárlóközpontba középvezető munkatársakat.

Facility Manager - Szeged

A Horvát Service Kft. nagy múltú, épülettisztítási folyamatokban kiemelkedő csapatába keresünk szegedi bevásárlóközpontba 1 fő középvezető munkatársat

FELADATOK:

  • A bevásárlóközpont műszaki üzemeltetési és tisztítási feladatainak megismerése
  • Munkatársak napi, heti feladatainak a szervezése, ellenőrzése szerződés alapján
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, megrendelőkkel, beszállítóval
  • A munkához kapcsolódó gépek, eszközök használatának ismerete, vegyiáru ismerete, ezek nyilvántartásának vezetése (Biztonsági adatlapok)
  • Nyilvántartások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Dolgozók motiválása
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Empátia, türelem
  • Kiváló szervező készség
  • Önállóság, ügyfélközpontúság
  • Tisztítási technológiában szerzett tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai képzés
  • Versenyképes juttatás
  • Fizetett szabadság
  • Szervezhető munkaidőbeosztás
  • Stabil vállalati háttér és piaci pozíció

BÉREZÉS: megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Biztos és jól fizető munkalehetőség Szegeden a Horváth Service Kft. csapatában!
Ha fontos számodra, hogy az elvárásainak is megfelelő munkát kapjon, csatlakozzon hozzánk!