1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Telefon: +36 1 414 0741

Takarítási csoportvezető - Budapest (XV. kerület)

A Horvát Service Kft. nagy múltú épülettisztítási folyamatokban kiemelkedő csapatába keresünk budapesti XV. kerületi bevásárlóközpontba csoportvezetőt, a jelenlegi 2 fő csoportvezető mellé.

FELADATOK:

  • A bevásárlóközpont műszaki sajátosságainak és tisztítási feladatainak megismerése
  • Munkatársak napi, heti feladatainak a szervezése és ellenőrzése szerződés alapján
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel és a megrendelőkkel
  • A munkához kapcsolódó vegyiáru ismerete, ezek nyilvántartásának vezetése
  • Nyilvántartások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Dolgozó motiválása
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Empátia, türelem a dolgozók felé
  • Kiváló szervező készség
  • Önállóság, ügyfélközpontúság
  • Tisztítási technológiában szerzett tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai képzés
  • Versenyképes juttatás
  • Fizetett szabadság
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó csapat

MUNKAIDŐ: időkeretes beosztás a bevásárlóközpont nyitvatartási rendjének figyelembevételével.

A bérezés megegyezés szerint, személyes egyeztetést követően.