1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Telefon: +36 1 414 0741

Szigetszentmiklósi munkahelyre keresünk tömörítő munkatársakat 8 órás munkaidőre. A bejárást Budapestről céges busz biztosítja.

Munkaidő:

  • napi 8 óra (06,00-14,00 óráig)
  • bejárást Budapestről céges busz biztosítja SCHNEIDER ELECTRIC
  • Szombat: külön bérezéssel alkalmi kérés esetén.

Bérezés:

  • 8 órás netto 130.000.- Ft (kezdő bér),
  • próbaidő után Nettó: 140.000.- Ft.

Feladatok:

  • Papírhulladék tömörítése.

Elvárásaink:

  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • önálló munkavégzés
  • önmagára, megjelenésére kifejezetten igényes munkavállaló
  • jó kommunikációs készség

vagy a 06 70 615 4009-es telefonszámon, illetve az alábbi űrlap kitöltésével.

Kérem adja meg a nevét(*)
Invalid Input

Telefonszám(*)

E-mail cím(*)

Milyen munkakörbe jelentkezik(*)

Lakcíme(*)

Önéletrajz(*)

Motivációs levél

(Nem kötelező)

Ellenőrzőkód