1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Telefon: +36 1 414 0741

Budapesti áruházba keresünk nyitás előtti munkára takarítókat X. kerületi munkahelyre (Őrs vezér tér).
Jó csapat, és kiemelt bérezés. Jelentkezz még ma!

Munkaidő:

  • 05:00 - 10:00 óráig

Bérezés:

  • Kezdő: netto 70,000,- Ft, próbaidő után netto 75,000,- Ft

Feladatok:

  • az áruház külső és belső rendbe tétele
  • vásárló tér tisztántartása
  • mosdók, wc-k tisztántartása, feltöltése
  • lépcsőházak, raktárak előtti területek rendbentartása
  • ételudvar tisztántartása

Elvárásaink:

  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • önálló munkavégzés
  • önmagára, megjelenésére kifejezetten igényes munkavállaló

Kérem adja meg a nevét(*)
Invalid Input

Telefonszám(*)

E-mail cím(*)

Milyen munkakörbe jelentkezik(*)

Lakcíme(*)

Önéletrajz(*)

Motivációs levél

(Nem kötelező)

Ellenőrzőkód