1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Telefon: +36 1 414 0741

Éjszakai csoportvezető - Budapest (3.kerület)

A Horvát Service Kft. nagy múltú épülettisztítási folyamatokban kiemelkedő csapatába keresünk Budapest, III. kerületében világméretű vállalatcsoport és gyárrészleg telephelyén történő munkavégzésre 1 fő éjszakai műszakos csoportvezetőt.

FELADATOK:

  • Az irodaház műszaki üzemeltetési és tisztítási feladatainak megismerése
  • Munkatársaink (8-9 fős csapat) napi, heti feladatainak a szervezése, ellenőrzése szerződés alapján
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel és a megrendelővel
  • Szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése
  • A munkához kapcsolódó vegyiáru ismerete, ezek nyilvántartásának vezetése (Biztonsági adatlapok)
  • Nyilvántartások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Dolgozók motiválása
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Empátia, türelem
  • Kiváló szervező készség
  • Önállóság, ügyfélközpontúság
  • Tisztítási technológiában szerzett tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai képzés
  • Versenyképes juttatás
  • Fizetett szabadság
  • Stabil vállalati háttér és piaci pozíció
  • Jó csapat

Munkaidő: 20.30-5.00 óráig (étkezési szünettel)

Bérezés: megegyezés szerint, személyes egyeztetést követően