1152 Budapest, Szentmihályi út 167-169. Telefon: +36 1 414 0741

Épülettisztítással, takarítással foglalkozó cégünk Budapestre területvezetői pozícióba egy fő alkalmazottat.

Feladatai közé tartozik:

-          a dolgozók koordinálása, betanítása, adminisztratív feladatok ellenőrzése

-          új dolgozók betanítása

-          havi adminisztrációs feladatok ellenőrzése

-          anyagigénylés

-          munkagépek ellenőrzése, esetleges javítása (nem kizáró ok, ha ebben valaki nem jártas, de előnyt jelent mindenféleképpen a műszaki beállítottság)

Elvárások:

-          tolerancia a dolgozók, és a megrendelők felé

-          nagyon jó, higgadt kommunikációs készség

-          döntésképesség, határozottság

-          gyors helyzetfelismerés, rugalmas megoldó képesség

-          bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

-          kiemelt bérezés

-          fizetett szabadság

-          kreatív, változatos munkavégzés

-          motivált, jó kedélyű csapat

Nem feltétel, viszont előnyt jelent, ha valakinek van az épülettisztítási területen tapasztalata.

Kérem adja meg a nevét(*)
Invalid Input

Telefonszám(*)

E-mail cím(*)

Milyen munkakörbe jelentkezik(*)

Lakcíme(*)

Önéletrajz(*)

Motivációs levél

(Nem kötelező)

Ellenőrzőkód